Lipsko - Lublin

Lipsko – Lublin p. Opole Lubelskie, Poniatowa, Bełżyce

Dworce i przystanki A  d A b
Lipsko Dworzec Autobusowy Stanowisko 2 5:36 13:12
Lipsko Spacerowa 5:38 13:14
Lipsko Papiernia 5:40 13:16
Dziurków 5:43 13:19
Przedmieście 5:46 13:22
Solec Nad Wisłą 5:49 13:25
Kamień rondo 5:52 13:28
Janiszów 5:55 13:31
Łaziska 5:57 13:33
Niezdów IV 5:59 13:35
Niezdów szkoła 6:01 13:37
Niezdów II 6:02 13:38
Opole Lub. Józefowska 6:04 13:40
Opole Lub. Stary Rynek D.A. 6:06 13:42
Opole Lub. Lubelska Kino 6:08 13:44
Poniatowa Plac Konstytucji 6:19 13:55
Poniatowa Wieś 6:25 14:01
Płowizny 6:29 14:05
Zagórze 6:33 14:09
Krężnica Okrągła 6:37 14:12
Bełżyce ul. Kościuszki 6:39 14:14
Bełżyce ul. Kazimierska 6:42 14:17
Matczyn 6:46 14:21
Radawiec 6:52 14:27
Marynin 6:55 14:30
Lublin Al. Kraśnicka/Konopnica 6:59 14:34
Lublin Al. Kraśnicka Szpital 7:04 14:39
Lublin Al. Kraśnicka/Poczekajka 7:05 14:40
Lublin Al. Kraśnicka/Wojciechowska 7:07 14:42
Lublin Al. Sikorskiego /Rondo Krwiodawców 7:09 14:44
Lublin Al. Solidarności/Lubomelska 7:13 14:48
Lublin Dworzec Główny PKS 7:16 14:51

Legenda

A – kursuje od poniedziałku do piątku
E – kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
b – nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25.XII
d – nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
6 – kursuje w soboty
7 – kursuje w niedziele
V – kurs przyspieszony