Warszawa

Lipsko – Warszawa

Dworzec i przystanki AR AS 7R
Lipsko, ul. Zwoleńska 15 04:48 12:43 14:45
Ciepielów 05:00 12:55 14:57
Zwoleń, ul. Moniuszki 2 05:13 13:08 15:10
Policzna 05:24 13:19 15:21
Garbatka – Letnisko 05:30 13:25 15:27
Kozienice, ul. Warszawska 05:52 13:47 15:49
Świerże Górne 06:01 13:56 15:58
Magnuszew 06:13 14:08 16:10
Mniszew 06:24 14:19 16:21
Piaseczno, Puławska Lamina 03, 04 07:03 14:58 17:00
Warszawa ul. Poleczki 01, 02 07:15 15:10 17:12
Warszawa Metro Wilanowska 08 07:19 15:14 17:16
Warszawa ul. Rzymowskiego 02, 05 07:21 15:16 17:18
Warszawa D.W. Zachodni 05 07:30 15:25 17:27

Warszawa – Lipsko

Dworzec i przystanki AR AS 7R
Warszawa D.W. Zachodni 05 09:40 17:00 19:15
Warszawa ul. Rzymowskiego 02, 05 09:55 17:15 19:30
Warszawa Metro Wilanowska 08 —- —- —-
Warszawa ul. Poleczki 01, 02 10:00 17:20 19:35
Piaseczno, Puławska Lamina 03, 04 10:11 17:31 19:46
Mniszew 10:49 18:09 20:24
Magnuszew 11:00 18:20 20:35
Świerże Górne 11:14 18:34 20:49
Kozienice, Dworzec Autobusowy 11:23 18:43 20:58
Garbatka – Letnisko 11:43 19:03 21:18
Policzna 11:49 19:09 21:24
Zwoleń, ul. Moniuszki 2 12:00 19:20 21:35
Ciepielów 12:12 19:32 21:47
Lipsko, ul. Zwoleńska 15 12:25 19:45 22:00

Legenda

A – kursuje od poniedziałku do piątku
7 – kursuje tylko w niedziele
R – nie kursuje 1 stycznia, w dzień Święta Trzech Króli,25 i 26 grudnia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, 1 i 3 Maja, w dzień Bożego Ciała oraz 11 Listopada.
S – nie kursuje 1 stycznia, w dzień Święta Trzech Króli, 25 i 26 grudnia, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych, 1 Maja, w dzień Bożego Ciała oraz 11 Listopada.

Rezerwacja miejsc

Tylko pod numerem telefonu 502 132 974 możliwa w godzinach 8 – 18

Rezerwacja jest ważna do 10 minut przed odjazdem