Opole Lubelskie – Warszawa


przez Solec, Lipsko, Zwoleń, Kozienice, Piaseczno

Dworzec i przystanki 1-5 d
Opole Lubelskie Stary Rynek st. 3 9:40
Elżbieta Rondo 9:42
Kamień Rondo 9:52
Solec 9:57
Lipsko, ul. Zwoleńska 15 10:12
Ciepielów 10:30
Zwoleń, ul. Moniuszki 2 10:45
Policzna 10:55
Garbatka – Letnisko 11:01
Kozienice, ul. Warszawska 11:18
Świerże Górne 11:32
Magnuszew 11:46
Mniszew 11:58
Piaseczno, Puławska Lamina 03, 04 12:43
Warszawa ul. Poleczki 01, 02 12:43
Warszawa Metro Wilanowska 08 12:47
Warszawa ul. Rzymowskiego 02, 05 / Rondo Unii Europejskiej 12:49
Warszawa D.W. Zachodni 05 12:58
Parking Universum Al. Jerozolimskie 13:10

Warszawa – Opole Lubelskie

Dworzec i przystanki 1-5 d
Parking Universum Al. Jerozolimskie 14:50
Warszawa D.W. Zachodni 05 15:05
Warszawa ul. Rzymowskiego 02, 05 / Rondo Unii Europejskiej 15:14
Warszawa Metro Wilanowska 08 —-
Warszawa ul. Poleczki 01, 02 15:19
Piaseczno, Puławska Lamina 03, 04 15:28
Mniszew 16:02
Magnuszew 16:14
Świerże Górne 16:30
Kozienice, Biblioteka 16:38
Garbatka – Letnisko 16:57
Policzna 17:00
Zwoleń, ul. Moniuszki 2 17:14
Ciepielów 17:28
Lipsko, ul. Zwoleńska 15 17:43
Solec 17:58
Kamień Rondo 18:01
Elżbieta Rondo 18:12
Opole Lubelskie 18:17

Legenda

1-5 kursuje do poniedziałku do piątku
d – nie kursuje w dniu 1.01, I i II dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25-26 Grudnia

Rezerwacja miejsc

Tylko pod numerem telefonu 502 132 974 możliwa w godzinach 8 – 18

Rezerwacja jest ważna do 10 minut przed odjazdem