Warszawa – Lipsko

Dworzec i przystanki 1-5 d
1-5 d *
1-5 d 1-5 d
7 d 1-5, 7 d *
Warszawa, Parking Universum Al.Jerozlimskie 14:50
Warszawa D.W. Zachodni 05 09:30 15:05 17:00 19:15
Warszawa ul. Rzymowskiego 02, 05 / Rondo Unii Europejskiej 09:45 15:14 17:15 19:30
Warszawa Metro Wilanowska 08 —- —- —- —- —- —-
Warszawa ul. Poleczki 01, 02 9:50 15:19 17:20 19:35
Piaseczno, Puławska Lamina 03, 04 10:01 15:28 17:31 19:46
Mniszew 10:39 16:02 18:09 20:24
Magnuszew 10:50 16:14 18:20 20:35
Świerże Górne 11:04 16:30 18:34 20:49
Kozienice, Biblioteka 11:13 16:39 18:43 20:58
Garbatka – Letnisko 11:33 16:57 19:03 21:18
Policzna 11:39 17:00 19:09 21:21
Zwoleń, ul. Moniuszki 2 11:50 17:14 19:20 21:35
Ciepielów 12:02 17:28 19:32 21:47
Lipsko, ul. Zwoleńska 15 12:15 17:43 19:45 22:00

Lipsko – Warszawa

Dworzec i przystanki 1-5 d 1-5 d* 1-5 d 1-5 d
7 d 1-5, 7 d*
Lipsko, ul. Zwoleńska 15 04:48 10:15 12:43 14:45
Ciepielów 05:00 10:30 12:55 14:57
Zwoleń, ul. Moniuszki 2 05:13 10:45 13:08 15:10
Policzna 05:24 10:55 13:19 15:21
Garbatka – Letnisko 05:30 11:01 13:25 15:27
Kozienice, ul. Warszawska 05:52 11:18 13:47 15:49
Świerże Górne 06:01 11:32 13:56 15:58
Magnuszew 06:13 11:46 14:08 16:10
Mniszew 06:24 11:58 14:19 16:21
Piaseczno, Puławska Lamina 03, 04 07:03 12:34 14:58 17:00
Warszawa ul. Poleczki 01, 02 07:15 12:43 15:10 17:12
Warszawa Metro Wilanowska 08 07:19 12:47 15:14 17:16
Warszawa ul. Rzymowskiego 02, 05 / Rondo Unii Europejskiej 07:21 12:49 15:16 17:18
Warszawa D.W. Zachodni 05 07:30 12:58 15:25 17:27
Warszawa, Parking Universum Al. Jerozolimskie 13:10

Legenda

1-5  – kursuje od poniedziałku do piątku
7 – kursuje w niedziele
d – nie kursuje 1 stycznia, I i II dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25-26 grudnia
* – kursuje od 2.11.2018

Rezerwacja miejsc

Tylko pod numerem telefonu 502 132 974 możliwa w godzinach 8 – 18

Rezerwacja jest ważna do 10 minut przed odjazdem

strona w przebudowie, przepraszamy za możliwe błędy