Warszawa – Lipsko

 

Dworzec i przystanki 1-5 d
1-5 d
1-5 d 1-5 d
7 d 1-5, 7 d
Warszawa D.W. Zachodni 05 09:30 11:30 15:05 17:00 19:15 19:45
Warszawa ul. Rzymowskiego 02, 05 / Rondo Unii Europejskiej 09:45 11:45 15:14 17:15 19:30 20:00
Warszawa Metro Wilanowska 08 —- —- —- —- —- —-
Warszawa ul. Poleczki 01, 02 9:50 11:50 15:19 17:20 19:35 20:05
Piaseczno, Puławska Lamina 03, 04 10:01 12:01 15:28 17:31 19:46 20:16
Mniszew 10:39 12:39 16:02 18:09 20:14 20:45
Magnuszew 10:50 12:50 16:14 18:20 20:25 20:55
Ryczywół 11:04 13:03 16:30 18:34 20:33 21:03
Kozienice, Biblioteka 11:13 13:13 16:39 18:43 20:48 21:18
Garbatka – Letnisko 11:33 13:30 16:57 19:03 21:00 21:30
Policzna 11:39 13:35 17:00 19:09 21:05 21:35
Zwoleń, ul. Moniuszki 2 11:50 13:45 17:14 19:20 21:20 21:45
Ciepielów 12:02 14:00 17:28 19:32 21:27 21:55
Lipsko, ul. Zwoleńska 15 12:15 14:05 17:43 19:45 21:45 22:15

Lipsko – Warszawa

Dworzec i przystanki 1-5 d 1-5 d 1-5 d 1-5 d
7 d 1-5, 7 d
Lipsko, ul. Zwoleńska 15 04:48 6:40 10:15 12:43 14:45 16:00
Ciepielów 05:00 6:52 10:30 12:55 14:57 16:12
Zwoleń, ul. Moniuszki 2 05:13 7:03 10:45 13:08 15:10 16:25
Policzna 05:24 7:11 10:55 13:19 15:21 16:34
Garbatka – Letnisko 05:30 7:16 11:01 13:23 15:27 16:42
Kozienice, ul. Warszawska 05:40 7:30 11:18 13:40 15:45 16:56
Ryczywół 05:53 7:50 11:31 13:53 15:58 17:10
Magnuszew 06:00 8:00 11:45 14:00 16:05 17:21
Mniszew 06:10 8:10 11:55 14:10 16:15 17:34
Piaseczno, Puławska Lamina 03, 04 6:50 8:55 12:34 14:50 17:00 18:10
Warszawa ul. Poleczki 01, 02 07:15 9:10 12:43 15:10 17:12 18:22
Warszawa Metro Wilanowska 08 07:19 9:21 12:47 15:14 17:16 18:31
Warszawa ul. Rzymowskiego 02, 05 / Rondo Unii Europejskiej 07:21 9:23 12:49 15:16 17:18 18:33
Warszawa D.W. Zachodni 05 07:30 9:32 12:58 15:25 17:27 18:42

Legenda

1-5 – kursuje od poniedziałku do piątku
7 – kursuje w niedziele
d – nie kursuje 1 stycznia, I i II dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25-26 grudnia
* – kursuje od 19.11.2018

Rezerwacja miejsc

Tylko pod numerem telefonu 502 132 974 możliwa w godzinach 8 – 18

Rezerwacja jest ważna do 10 minut przed odjazdem

strona w przebudowie, przepraszamy za możliwe błędy